HAKKIMIZDA

Kayzer Mobilya Ltd. Şti. 2011-2012 yılında kaliteli uyku ürünleri üretmek için kurulmuştur.Mobilya sektöründe büyük deneyime sahip olan kurucu kadromuz ile mobilya sektörüne yönetim,insan kaynakları,üretim işlemleri,kalite ve pazarlama ağı ile beraber yurtdışı ihracat odaklı ,ülke ekenomisine katkıda bulunmak amacı ile üretime başladık. 

Müşteri memnuniyeti ve rahatlığını sağlayan yararlı,avantajlı ve pratik ürünler üretmek şirket prensibimizde zorunludur.Üretimin %60’nı Almanya, Hollanda,Belçika, Fransa, Avusturya, İsviçre, Arabistan, ve Dubai'ye ihraç etmekteyiz.Ulusal ve uluslararası önemli pazarların üreticilerinden biri olmak istiyoruz.Devamlı daha iyisini aramak,aşamalı gelişim,yenilik,kalite ve dürüstlüğe odaklanmak Kayzer Mobilya’nın değişmez taahhütüdür.

Kalifiye,bilğili,dinamik ve motivasyonu yüksek çalışanlarımız ürün dizaynı,işçiliği ve paketlemenin her ayrıntısına önem vermektedir.Yüksek rekabetin olduğu pazarda müştrerilerin talep ve isteklerini karşılayacak ürünleri garanti altına alan yegane,kusursuz,dikkatli anlayışa sahibiz.

VİZYONUMUZ

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak sektöründe; lider kuruluşlar arasında yer almak, kalitede referans olmak, son teknolojinin takipçisi olmak, modern çizgisiyle tasarım ve estetikte öncü olmak, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda ve müşteri tercihi olmak vizyonumuzdur.


MİSYONUMUZ

Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak, kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edilebilir kalitede en az maliyetle en fazla satabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paylaşımlarımızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe bir marka olmak misyonumuzdur.


HEDEFLERİMİZ

Nitelikli insan gücü seçmek, geliştirmek ve kalıcı çalışan yapısı ile sektörün lider kuruluşu olmak. İnsan kaynaklarına yaptığı bilinçli yatırımların sonuçlarını öncelikle çalışanları, sonrasında ilerleyen kuruluşların insan kaynakları bölümleri ile paylaşmak. İnsan kaynakları yönetim anlayışı ile örnek ve özenilir bir kuruluş olmak. Sadece değişimi değil, gelişimi esas alan çağdaş bilinci tüm çalışanları ile birlikte oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak, insan kaynakları değerlerinden vazgeçmeyen bir yönetim anlayışı ile şirket hedeflerini, ülkemiz hedefleri ile bütünleştirmek. İnsan kaynakları değer anlayışı ve yönetim biçimi ile belirlediği hedeflere ulaşmadaki karalılığının birleşimi, herkesin çalışanı olmaktan gurur duyacağı örnek bir dünya şirketi olmak hedefimizdir.